הסיפור שלנו

Webdomain הינה חברה ייחודית המספקת שירותים מקיפים בתחומים שונים, ביניהם אחסון אתרים, פיתוח אתרים ואפליקציות, קידום ושיווק ברשת ובדיגיטל, ועוד.

החברה הוקמה בשנת 2008 כחברת שרתים, ומיומה הראשון שמה לעצמה למטרה לעמוד תמיד בקדמת הטכנולוגיה ולהציע ללקוחותיה שירות אמין, מקיף ומקצועי. עם צמיחת החברה לאורך השנים, שמחנו להגדיל את היצע השירותים שלנו, להוסיף לצוות המקצוענים שלנו אנשים איכותיים, ולהציע לקהל הלקוחות עוד שירותים נדרשים, על מנת לייצר One Stop Shop בה ניתן להפוך כל רעיון או חזון למוצר מוחשי בעולם הווב או הדיגיטל.

במהלך שנת 2015 שודרגה Webdomain והפכה רשמית מחברת אחסון בלבד לחברת תשתיות ושירותי אינטרנט, המספקת שורה רחבה של שירותים ומוצרים ביניהם שירותי אירוח אתרים וחבילות מותאמות לצרכי הלקוח, שירותי מרכזיות ודיוור אלקטרוני, שירותי בניית אתרים ואפליקציות, ועוד.


חברת 360

Webdomain מספקת כיום סל מקצועי של שירותים ומוצרים שכל חברה הפועלת באינטרנט זקוקה להם. אנחנו מתאימים את סל המוצרים והשירותים לכל לקוח, כאשר הלקוח יכול להגיע עם רעיון בלבד, והמחלקות המקצועיות השונות של Webdomain ידאגו לכל מה שצריך על מנת להפוך את הרעיון למוצר. חבילות ה 360 האטרקטיביות מבית Webdomain מציעות למשל: מיתוג שיווקי; עיצוב מקצועי; הקמה של אתר אינטרנט תדמיתי; הקמת אפליקציה; הקמת כל תשתית נדרשת להעלאת התכנים, האתר, האפליקציה לרשת; ובסופו של דבר תאפשר שירותי קידום ושיווק של המוצר ברשת ותמיכה בתקשורת עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים (מרכזיות, דיוור אלקטרוני).


למה לעבוד איתנו?

  • אנחנו יודעים מה הארגון צריך - בנינו חבילות 360 המבוססות על המון נסיון בתמיכה בארגונים בתחום השיווק והקידום ברשת ובדיגיטל. הפתרונות והחבילות המוצעות על ידינו יאפשרו לכל עסק לקבל התייחסות מקיפה (360 מעלות) של כל צרכי הרשת שלו, על ידי מקצוענים, באופן מסודר ואמין
  • אנחנו נתאים כל שירות לצרכים הייחודיים שלכם - Webdomain גאה בפרסונליזציה של כל שירות ומוצר בדיוק על פי צרכי הארגון והלקוח. כך, אתם יודעים שאתם משקיעים במה שיביא לכם תועלת ולא מבזבזים משאבים.
  • מערך חדשני של שירותים מתקדמים - ב Webdomain תמצאו תמיד שירותים ומוצרים העומדים בחזית הטכנולוגיה. החל משרתי האחסון וכלה בפיתוח אתרים רספונסיביים ואפליקציות. תמיד נדאג לייצוג החדשני, המדוייק והמתאים ביותר עבורכם בכל תחום.
  • מערך תמיכה רחב - תמיד תוכלו לקבל תשובה, במייל, בצ'ט או בשיחת טלפון. בעברית, אגב.
  • ממשק ניהול עוצמתי וידידותי - Webdomain מאפשרת ללקוחותיה שימוש בממשק ניהול שיציג בכל עת את כל הנתונים הנדרשים ללקוח, ביניהם ההתקדמות בפרוייקטים משותפים, התשלומים החודשיים, נתונים אודות חבילת האחסון, פנייה לשירות הלקוחות או הזמנת שירותים נוספים וחידוש הזמנות, ועוד.
  • ואולי חשוב לא פחות - חברה ירוקה - Webdomain שמה דגש על ידידותיות לסביבה, עם קבלות ירוקות ואוטומטיות ישירות מממשק הניהול, חיסכון מירבי בנייר וזיהום אוויר.בואו להצטרף להצלחה!

Webdomain עובדת עם לקוחות גדולים במשק. כל אחד מהם, מקבל חבילת שירותים ש"נתפרה" במיוחד לצרכיו, ממשק עבודה נוח וצוות מקצועי וזמין שישמח לענות על כל שאלה.

צור קשר עכשיו