תוכנית שותפים

הצטרף לתוכנית השותפים של חברת WebDomain ישראל, ותתחיל להרוויח! הזמינו את חבריכם להצטרף למעגל הלקוחות של חברת WebDomain ישראל, ותרוויחו אחוזים מכל הזמנה !

בואו תעשו מזה עסק!

אם גם אתם לקוחות מרוצים של WebDomain - תנו לנו להציע לכם הצעה שקשה לסרב לה - בואו להיות שגרירים של השירותים שלנו - ולהרוויח מזה כסף!
הציעו ללקוחות, מכרים, ועמיתים את שירותי ההוסטינג (אחסון), הטלפון ו SMS, ועוד הרבה יותר, ובנוסף לרווחים הכספיים - תוכלו להיות בטוחים שהם יברכו אתכם על המלצה טובה.

וובדומיין מציגה: תכנית שותפים ייחודית, שתאפשר לכם להרוויח כסף על כל לקוח שתפנו אלינו!

קראתם נכון! מהיום, ממש מהרגע, אתם לא חייבים "סתם" לספר שאתם מרוצים מהשירותים שלנו לעמיתים ומכרים. אתם יכולים לפתוח חשבון שותף, להפנות כל מתעניין לקישור האישי שלהם ו... לגרוף ישר לכיסכם 10% (!!) מסך הרכישה הראשונה שלהם - בכל פעם, עם כל לקוח שתפנו.

איך מתחילים?

באיזור האישי שלכם מופיע כבר עכשיו קישור ייחודי, שאותו אתם מוזמנים לשלוח לחברים. הקישור יאפשר לנו לזהות שהלקוח החדש הגיע מכם, ולזכות אתכם ב 10% מסכום הרכישה שלו דרך הקישור שלכם.

זה קל, זה פשוט, וזו אפשרות להגדיל את ההכנסה מבלי להשקיע מאמץ!

איך אני מקבל תשלום?

מרגע שצברתם מעל 50 ש"ח בחשבונכם, תוכלו לבצע משיכה של כספים ישירות אל חשבון הבנק או הפייפאל (Paypal) שלכם. תוכלו גם לשמור את הזיכוי לרכישות עתידיות ב Webdomain Israel.

אנחנו מציעים גם מסגרות רווחיות יותר לאנשי מקצוע

אם אתם מפתחים, מעצבים, אנשי שיווק או אנשים מהתחום, ואתם שוקלים לשווק את שירותי ההוסטינג והשירותים הנוספים של WebDomain Israel באופן מסיבי יותר - יש לנו הצעה אטרקטיבית אפילו יותר. תכנית המשווקים המורשים שלנו מאפשרת לחברות בעלות צפי לפעילות נרחבת להגדיל את ההכנסות משיווק שותף, ולאפשר לעצמכם 10% מכל הרכישות של לקוח שלכם. כלומר, לא רק מהרכישה הראשונה, אלא גם מכל רכישה נוספת בעתיד.

פנו אלינו וקבלו פרטים נוספים!

אנחנו מאמינים בעבודת צוות, בלקוחות מרוצים ובשיווק מפה לאוזן. אנחנו מאמינים בהמלצות ובפרגון, ואנחנו מאמינים בתגמול הולם עבור לקוחות שמפרגנים לנו. נשמח לעבוד גם איתכם, ממש החל מעכשיו. גלו את הקישור הייחודי שלכם והפיצו אותו, וזכו לרווחים ממכירת השירותים של WebDomain Israel, ללא מאמץ.

אם אתם מעוניינים להרחיב את שיתוף הפעולה לשיווק מורשה - אנא פנו אלינו לתהליך בדיקת התאמה.

נשמח לצמוח ביחד איתכם!

צריכים עזרה בקבלת ההחלטה הנכונה? צרו איתנו קשר