פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות לאייפון, אנדרואיד או מערכות נוספות הוא לא פחות מאשר מכרה זהב עבור בעלי עסקים בעידן הסלולר. אפליקציות עסקיות הן לא רק דרך מעולה להיכנס לתודעה של קהל היעד שלך, הן יכולות להפוך לחלק בלתי נפרד ממערך השיווק של העסק. אך כיצד אפליקציות עוזרות לשיווק העסק בפועל? איך הן תורמות לקידום המוצר/שירות?

אפליקציות ליצירת אינטראקציות

אפליקציות פותחות את השער ליצירת אינטראקציה ומקפצה אל עבר מערכת יחסים עמם. האפליקציה מאפשרת לך לבנות אמון, נאמנות למותג והענקת ערך רגשי לשירות ולא רק פונקציונאלי. שיווק היום לא מבוסס רק על החדרת מסרים, הוא מבוסס על יצירת קשרים, על הידוק האמון בין העסק/מוצר לבין הלקוח – עדכון על מבצעים כדאיים, זמינות גבוהה לטיפול בתקלות, מתן מידע אמין ועוד.

פיתוח אפליקציות הופך את העסק שלך לזמין 24/7

הצרכן של היום רוצה את המוצר שלו כאן ועכשיו, ואם לא את המוצר עצמו אז לכל הפחות את כל המידע שהוא צריך עליו, את הגישה הישירה להזמנתו אונליין וכמובן את השירות למוצר במידת הצורך.
בניית אפליקציות לעסק שלך יכולה לכלול קטלוג מוצרים מפורט, מרכז הזמנות, גישה למדריכים אודות המוצר/שירות, 'עזרה ראשונה' ללקוח 24/7 ועוד המון אפשרויות אחרות.
הזמינות הגבוהה של האפליקציה ללקוח עוזרת לך לתת לו שירות טוב יותר, איכותי יותר ומהיר יותר.

פיתוח אפליקציה – למשוך את הלקוח מהקליק הראשון

אך אפליקציות הן לא רק דרך לשפר את השירות שלך ולהעמיק את הקשר בין המותג ללקוח, היא יכולה להיות 'פרסומת מהלכת' בפני עצמה. אפליקציות משחקים ממותגות, שילוב בין משחק למערכת הזמנות או לכל הפחות כניסה למאגר לקוחות או הרשמה לדיוור הן דרך מעולה למשוך לקוח בעזרת אלמנט מסקרן. משחקים, חידונים, פאזלים והרשימה ארוכה, יכניסו את האפליקציה שלך לסמרטפון של הלקוח הפוטנציאלי – משם הדרך קצרה לכיסו.

 

 

 

צור קשר עכשיו