אבטחת שרתים

אבטחת השרת היא חלק מאוד חשוב, הרי על השרת אנו מאחסנים קבצים ומידע רגיש של האתר שלנו, ואנו לא רוצים שאף אחד יגנוב את הקבצים, או יפגע בשלמותם בגלל שהשרת לא היה מאובטח כראוי, ולכן חשוב מאוד לאבטח את השרת לפני שמעלים על גביו מידע רגיש וקבצים אישים.

אבטחה נועדה להגן על הקבצים והנתונים שאנו מעלים על השרת מפני פריצות, גנבות, חבלות או כל דבר אחר שעשוי לפגוע בקבצים או בתפקודם כאתר או כל שימוש אחר, פגיעה באתר שלנו עשויה לגרום לנזקים בלתי הפיכים, ואף לאובדן מידע רגיש שאין דרך לשחזרו במקרה שכזה.
מעבר לכך, האבטחה מונעת מקרים של התקפות על השרתים שלנו, התקפה נועדה למנוע מאיתנו לגשת לשרת ולפגוע בתפקוד הסדיר שלו, ואף במקרים קיצוניים אפילו לגרום נזק לנתונים שמאוחסנים על גביו.

WebDomain ישראל מציעה מגוון פתרונות אבטחה לשרתים יעודים ולשרתים וירטואלים כאחד.
אבטחת השרת מגינה על הקבצים הנמצאים בו מפני פריצה וגנבה על ידי גורם זר, מחיקה של אתרים וחבלה בתיפקודם השותף, או בתיפקוד השרת.
האבטחה מונעת מקרים של התקפות על השרתים, שבהם נוצר עומס כבד על השרת, שפוגע בתפקודו הסדיר ואף מסוגל להשביתו לחלוטין עקב עומס יתר, מהירות חיבור שאינה מספיקה או מחוסר בכוח עיבוד, מה שעשוי לגרום לאי זמינות של השרת והתוכן שבו.
האבטחה אנו מציעים תומכת בשרתים מבוססי Linux בלבד, ומותאמת בעיקר למשתמשים בפאנל הניהול Directadmin.

צור קשר עכשיו