איך לא ליפול עם הסטארטאפ שלך

התקשורת מלאה בסיפורים על סטארטאפים מוצלחים ואקזיטים אך לצערנו, די ריקה מסיפורים על מיזמים שנפלו – למה "לצערנו" אתם שואלים? פשוט מאוד – פרופורציה.

  • 2016-10-07 בשעה 03:15
  • מאמר מערכת

אופטימיזציה אופטימיזציה אופטימיזציה 
הסטטיסטיקה מדברת על יותר מ95% מהמיזמים שנופלים. מדובר בנתון חשוב שכן זו בדיוק הסיבה – שאתם חייבים לבדוק את כל בסיס הפעילות שלכם ולוודא שהחלטות התשתית שלכם נטולות טעויות. שלא תתבלבלו, טעויות תמיד קורות אבל הכי חשוב זה לוודא שיש לכם נקודת פתיחה אופטימאלית, ועכשיו עולה השאלה – איך מייצרים נקודת פתיחה אופטימאלית למיזם הטכנולוגי שלכם? 

שותף לסטארטאפ 
חברים, בחירת השותפים לפעילות זה הדבר הכי חשוב. וכשאנחנו אומרים "שותפים", אנחנו מתכוונים לשותפים לדרך, בין היתר: ספקים, יועצים, ומשקיעים. למשל –נגיד ששלחתם תפילה לאלוהים והוא שלח לכם אנג'ל שהשקיע 400 אלף דולר, מגניב לא? מצד שני – נגיד שיש לכם משקיע עם רק 200 אלף דולר ולא רק שהוא מוכן להשקיע פחות – הוא מבקש גם יותר אחוזים, אבל, להבדיל מהראשון – הוא בא עם קשרים – מי עדיף? 
 

WebDomain

אנחנו יכולים לסייע לכם להפוך את החלום שלכם, למציאות WebDomain


דוגמה נוספת – מצאתם מפתח נחמד שנתן מחיר נוח, אבל – הוא פרילאנס – הוא בחופש כשהוא מחליט שהוא בחופש והוא פנוי כשהוא מחליט שהוא פנוי וכשביקשתם ממנו להיפגש עם המשקיע הטכנולוגי שלכם הוא אומר לכם "אני, מפתח, זה מה שסגרנו. לא דיברנו על פגישות עם משקיעים ועוד כל מיני דברים שדורשים ממני השקעה נוספת" 

מיזם טכנולוגי: אתם לא פה כדי להעלם 
חברים – עכשיו זה הרגע שאתם צריכים להחליט אם אתם רוצים להיות פה כדי להישאר , לייצר שינוי  ופרנסה – או שאתם מוכנים לקחת את הסיכון ולהיות חלק מהסטטיסטיקה של מי שנעלם מהמפה. 

כפי שאתם יכולים להניח, אנחנו מדברים מניסיון – והתרחישים שדיברנו עליהם תואמים את המציאות. ובדיוק בגלל זה – כדאי לכם לקחת שותפים שבאים מחברה מסודרת ושיודעים להציע לכם את כל השירותים בבית אחד. בית שבו – כולם שותפים של כולם. לכולם אותו אינטרס. כולם מכירים אחד את השני וכולם עובדים יחד. 

יזמות: אנחנו הכי טובים בתחום שלנו 
אז למה אנחנו מתכוונים אתם שואלים? אנחנו מדברים על בית תכנה שבו המפתח נמצא בקשר מתמיד עם המנהל הטכנולוגי, אנחנו מדברים על בית שבו במקביל לייעוץ ולניהול המיזם שלכם מביא לכם גם משקיעים. אנחנו מדברים על בית תכנה שבמקביל גם דואג שתחשפו בתקשורת. כן חברים, הבנתם נכון – יחידת קומנדו טכנולוגית שמציעה שירותי 360 – אנחנו. 

הצוות של WebDomain מכיל בתוכו את טובי הנבחרת של אנשי הטכנולוגיה העסקית. וכן – אם יש לכם מוצר טוב, או רעיון טוב – אנחנו יודעים לבנות אותו, להביא את הכסף, לשווק – ולהפוך אותו לרווחי – אנחנו עד כדי כך טובים במה שאנחנו עושים. 

אז, אנחנו מזמינים אתכם לקפה ולשיחת היכרות נעימה. בשיחה הזו נעשה בריף אודות המיזם ונראה איך אנחנו יכולים לסייע לכם להפוך את החלום שלכם, למציאות. ואיך אנחנו יכולים להפוך את המוצר הטוב שלכם, לטוב יותר. למעשה – אנחנו עד כדי כך מאמינים בעצמנו שיש לנו עבורכם הצעה שתתקשו לסרב לה – אבל זה כבר במסגרת הקפה. אז אם אתם רוצים לעשות משהו טוב עבור המיזם שלכם, לחצו עכשיו על הלינק!! 

 

מאמר זה פורסם גם באתר NRG.עודכן לאחרונה: 2017-04-08 בשעה 13:33